Milenka.cz - Tvůj portál plný erotiky a tvých splněných přání

KOUPÍME VAŠE HOME VIDEO

Natočili jste doma svoje vlastní HOME VIDEO? Chtěli byste za něj dostat zaplaceno? Pak se nám ozvěte a nabídněte nám ho, máme o něj zájem. Na věku ani postavě nezáleží, pouze vám musí být více než 18 let.

Požadavky na HOME VIDEA:

  • 2 ks různorodých videí, spíše sólo ženy, každé v trvání do 5 minut (např. jedno z bytu, druhé z venku - jedno z obýváku druhé z ložnice - na každém něco jiného na sobě atd.).
  • Na videích nemluvit, pouze vzdechy, hekání, mlaskání, výkřiky beze slov apod.
  • K videím je potřeba nafocených minimálně 20 erotických fotografií.
  • Alespoň dvě fotografie by měly být tzv. „selfie“, tedy nafotit sebe sama v nějaké póze i s obličejem. U těchto dvou „selfie“ fotografií není nutná nahota, stačí např. ve spodním prádle či „rajcovním“ oblečení nebo nahoře bez apod. Fantazii se meze nekladou, zajímavost a originalita výhodou.

Cena za vše 600 - 1000 Kč, záleží na zajímavosti obsahu videí i fotek.

Svou nabídku ve formě krátkých ukázek a dvou až čtyř fotografií posílejte na mail: privat@mphouse.cz nebo ukládejte na jakékoli internetové úložiště a následně nám jen pošlete na uvedený mail odkaz ke stažení, případně spolu s heslem, pokud bude nutné ke stažení.

K tomu nezapomeňte připsat i svou mailovou adresu, na kterou vám zašleme k vyplnění formulář pro nákup vašich materiálů se všemi obchodními podmínkami a návrhem ceny.

Reklama

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní pornografický materiál nevhodný pro nezletilé. Pokud je ti méně než 18 let, nebo nechceš být konfrontován/a s erotickým obsahem, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT ODEJÍT